Ať už je vaše firma velká či malá, určitě potřebujete kvalitní marketing, díky kterému můžete najít potenciální zákazníky. Právě marketing je cesta za výdělkem. Bez propagace firmy jen těžko najdete nové klienty a zákazníky, kteří budou stát o vaše výrobky či služby. Jedním z nejlepších marketingových nástrojů jsou webové stránky. Firma, která je dnes nemá, jako by nebyla. Internetové vyhledavače vaši firmu nemůžou nikomu nabídnout, pokud web nemáte. Je vždycky lepší webové stránky mít.

Pokud chcete mít kvalitní web, který vám pomůže s růstem vaší firmy, je pro vás ideální volbou tvorba webových stránek Třebíč. Máme za sebou spolupráci s různými firmami, kterým jsme předali kvalitní webové stránky přesně podle představ zadavatele. Jak probíhá tvorba webu ve spolupráci s námi?

kódování webu

  • Nejprve si připravíme analýzy, které se týkají potřeb vaší firmy a ty zapracujeme do návrhu webu.
  • Graficky návrh zpracujeme a vytvoříme web.
  • Poslední fází je doplnění textů, test webu a jeho umístění na internet.

Jsme tým profesionálů, kteří vaši firmu dostanou na web. Díky značným zkušenostem v oboru dokážeme vytvořit web s jakýmkoliv designem. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a náš tým tvoří zkušení vývojáři, kteří ovládají programování na vysoké úrovni. Pracujeme se systémem WordPress, a dokážeme web vytvořit tak, že budete zkrátka vidět v každém vyhledávači.
Kromě tvorby webu jsme schopni vám zajistit vytvoření firemního loga a vytvoření e-shopu. Nabízíme i grafické práce – například tvorbu reklamních letáků.

tvorba webu

Naše služby jsou komplexní a určitě si mezi nimi najdete ty, které jsou pro váš růst nejlepší. Máme za sebou zhotovení webů pro velmi známé firmy a značky, což si můžete prohlédnout na našem webu. Někdy byste nečekali, že tak významné firmy patří mezi naše zákazníky. Staňte se jedním i vy a sledujte, jak rostete.