Vlastnit rekreační chatu je v současné době značná výhoda. V souvislosti se zdražováním energií to může znamenat velkou výzvu k úsporám, ke kterým je téměř nemožné se dobrat v městském bytě, zásobeném teplem z centrálního teplovodu městských kotelen. Jestliže chatu dostatečně zateplíte a instalujete tu například krbová kamna a topíte dřevem, bude úspora nákladů na vytápění značná, aniž byste se uvnitř chaty třásli zimou.

skladové kontejnery

Pokud se rozhodnete prodat městský byt a pořídit venkovskou chalupu, bude to výhodné, i co se týče samotného prostředí, kde je více klidu, žádný smog a mnoho možností k výletům do okolní přírody. Bránit vám v tom může snad jen technický stav objektu, který je zapotřebí rekonstruovat. Kupříkladu provést výměnu elektroinstalace, podlahové vytápění a některé stavební úpravy, jež vyžadují kompletní vystěhování vnitřního vybavení.

Otázkou zůstává, kam veškeré předměty z chaty umístit, pokud bude rekonstrukce trvat nejméně jeden měsíc, a nemáte-li na pozemku žádné volné prostory. Jistou možností je povolat stěhovací firmu a nastěhovat dočasně vše do jejich úložiště, ale pokud budete potřebovat občas nějakou věc odtud odnést nebo tam něco naopak doplnit, bude to poměrně komplikované. Máme lepší řešení – pronájem skladu v Praze.

přeprava kontejnerů

Skladové kontejnery jsou ocelové kvádry, v nichž se po celém světě přepravuje zboží, které je zde patřičně zabezpečeno před povětrnostními vlivy. Máte tedy jistotu, že do přistaveného kontejneru na vaší zahradě nebude ani zatékat, ani profukovat svěží vítr. Můžete tam bez obav umístit nábytek i spotřebiče, oblečení, sportovní potřeby, hračky, obuv, a to vše máte doslova na dosah ruky a kdykoli přístupné. Kontejnery jsou samozřejmě uzamykatelné a tím pádem chráněné před zloději.

Kontejner je možné pronajmout na libovolně dlouhou dobu, třeba i na několik měsíců, podle toho, jak dlouho rekonstrukce potrvá.