Pánové, udělejte něco pro vaše potěšení i zdraví
Je všeobecně známý fakt, že se prostata s přibývajícím věkem zvětšuje, a to způsobuje řadu zdravotních problémů. Zvětšená prostat tlačí na močový měchýř, a tím vás nutí chodit hodně na WC, i když často zbytečně. Je to velmi nepříjemné, a kvůli tomu mohou přijít i potíže se zhoršeným spánkem.

lávové kameny

Zároveň se mohou objevovat onemocnění prostaty, která vyžadují dlouhou léčbu s nejistým výsledkem. Nejčastější nemoc prostaty mužů ve středních letech a v důchodovém věku na rakovina prostaty, která vzniká mimo jiné i sexuální absencí. Jde o problém, který se dá snadno řešit – rakovině prostaty můžete předejít, pokud se o prostatu budete starat.

Potravinové doplňky – různé přípravky složené z bylinek mohou pomoct při dlouhodobém užívání aby prostata byla velká tak jak má být

Masáž prostaty – je to speciální druh masáže, který zjistí, že prostata bude v kondici

mužský rozkrok

  • Jak taková masáž probíhá?

Naše masážní salony jsou připraveny se postarat i o vaši prostatu – jediné, co pro o musíte udělat, je objednat se k nám. Na našem webu najdete formulář, kde se můžete objednat. Buď se necháte překvapit, ke které masérce se dostanete, a nebo si ji vyberete online. A potom se můžete těšit ne jedinečný zážitek.

Před jakoukoliv masáží je nutné, abyste se osprchovali, což můžete absolvovat sami nebo s naší masérkou. Poté přichází do pokoje, kde na vás čeká příjemné masážní lehátko a masážní oleje. Masérka si nasadí jednorázové latexové rukavice, a za pomoci lubrikačního gelu začne se masáží skrze anální otvor. Není třeba se ničeho bát, naše masérky jsou jemné, a ví jak masáž dělat, aby nikomu neublížily. Masáž většinou končí vyvrcholením, což je zcela běžné a není třeba se za to jakkoliv stydět.

Přijďte k nám vyzkoušet i jiné druhy masáží, které vám nabízíme – BDSM masáž, nebo třeba masáž penisu.