Tento název je již zažitý a každý si myslí, že hypotéka bez registru znamená, že se do registru vůbec nenahlíží. To však není tak úplně pravda. Pod tímto pojmem najdeme hypotéku, na kterou získáte velký finanční obnos peněz, jedná se až o 70 % odhadní ceny nemovitosti, ručíte vlastní nemovitostí, jako je tomu v případě každé jiné hypotéky, avšak není to tak zcela bez registru. I když z názvu napovídá, že se do registru vůbec nenahlíží, opak je pravdou.

brazilské peníze

Bohužel do registru dlužníků nahlížíme, ovšem jenom proto, abychom si byli jistí, že dokážete splácet. Záznamy, které zde najdete, ve většině případů tolerujeme a to úplně, proto u nás hypotéku tak, jako tak dostanete a není v tom žádný problém. Jenom se podle platných právních předpisů každý poskytovatel úvěru musí přesvědčit o tom, zda je jeho klient v registru a zda zde má nějaké záznamy vedené.

Díky nahlédnutí do registru můžete získat nižší procento úroku!
A to se rozhodně vyplatí, proto je zkoumání registrů velice výhodné a to nejenom pro nás, ale především pro vás. Běžně se klientům, kteří mají záznam poskytuje úrok ve výši kolem 6% p.a. kdežto při skutečnosti, že nemáte žádný záznam, nebo máte jenom nějaké drobnější, vám můžeme poskytnout úrok ve výši již od 3% p.a. https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

skutečné peníze

Myslete výhodně

Nižší úrok je výhrou pro všechny, kteří nemají žádný záznam nebo mají pouze nějakou drobnost. V případě, že záznam máte, vám zprostředkujeme také velmi výhodné podmínky, které jinde na trhu nenajdete. Využijte těchto výhod. Hypotéku poskytujeme všem klientům.

  1. Splatnost až 30 let.
  2. Hypotéku můžete předčasně zdarma kdykoliv splatit.
  3. Ručíte nemovitostí a to jakoukoliv – dům, byt, pozemek, komerční budova, chata, rekreační objekt, stavební objekt, hala, firma či cokoliv dalšího.
  4. Banka vás odmítla? To je špatné! Ale nezoufejte, zaměřujeme se na klienty, kteří již mají problémy, exekuce či jiné trable se svými financemi.