Jenže pokud nejde jen o pouhou informaci, ale o nákup zboží, je situace rázem zcela odlišná. Zkuste si to představit trošku jinak. Přijdete na dlouhou ulici s obchody po obou stranách a chcete koupit třeba svetr. Asi nepůjdete někam dozadu, ale vyhledáte obchod s tímto zbožím a vstoupíte do prvního co bude při ruce. Pokud zde nenajdete to, co potřebujete, zajdete do toho, co následuje, zase nepůjdete až na konec. Takže obchodníci vpředu mají obrovskou výhodu proti ostatním. A ti vzadu mají smůlu a jsou rádi, že vůbec něco prodají.

Online marketing

Řazení webu je skoro totéž. Také ve výsledku kliknete na první nalezený web. A tím má tržby první obchodník. I zde má ten vzadu smůlu, pokud jej ovšem nechcete vyhledat cíleně. No a to, aby by web na prvních pozicích se vám postará firma, která to umí. Optimalizace pro vyhledávače Brno je to pravé řešení pro každého, kdo chce skutečně prodávat, kdo chce být viděn a kdo se nespokojí s pozicí někde vzadu na stránkách.

Pokud si v duchu říkáte, že si tuhle věcičku uděláte sami, tak to klidně můžete zkusit. Jenže, zkuste si nejprve říci, zda víte, co znamená zkratka SEO a zda znáte alespoň základní práci s počítačem. Pak budete muset znát a pochopit i další pojmy. Namátkou vyberu jen například on-page a off-page faktory na stránce, indexace, crawlability, friendly obsah a tak dále a tak dále. Nu, to vše by vás čekalo, pokud byste chtěli SEO zkoušet. Takže je skutečně lepší oslovit firmu z Brna, výše uvedenou.

stavba webu

Jenže co když nejsem z Brna, ale třeba z hlavního města? Tak v dnešní době je to snad úplně jedno, ale pokud vám jde o osobní kontakt, je zde také optimalizace pro vyhledávače Praha, kde to tedy budete mít k osobnímu projednávání blíže. Nebádejte nad tím, zda v Brně nejsou lepší. Jde o jednu firmu a v zrovna v této jsou špičkoví odborníci jaké jinde nenajdete jak v Brně, tak i v matce měst. To poznáte ovšem sami.