Máte děti? Určitě si s nimi rádi hrajete, ale občas taky potřebujete něco udělat nebo si odpočinout. Nejde zkrátka věnovat všechen svůj čas aktivitám s dětmi. Je taky potřeba, aby se uměly zabavit samy. Skvělou možností jak je zaměstnat je vybavit jim domů dětské hřiště. Velmi oblíbenou hračkou je houpačka pro děti. Známe je všichni, dají se vyrobit v mnoha provedeních a děti se na nich umí zabavit i na velmi dlouho.

dítě na houpačce

Přemýšlíte nad tím, že byste vašim dětem koupili houpačku na zahradu? U nás najdete několik typů, a každý z nich je vhodný pro jinou věkovou kategorii. Máme houpačky i pro nejmenší děti, které už umí sedět a chodit, a máme houpačky i pro větší děti, které už chodí do školy. Záleží na vás, co pro své děti vyberete. Můžete jim dopřát pružinovou houpačku, klasickou houpačku s několika druhy sedátek – je z čeho vybírat.

Všechny výrobky jsou z masivního dřeva a splňují bezpečnostní požadavky a standardy. Můžete si být jisti, že svým dětem kupujete bezpečné výrobky. Dodáváme je v demontu – vy si je smontujete sami podle návodu. Nezvládnete to? Můžeme vám výrobky namontovat my. Na ceně se domluvíme individuálně.

Houpačky, které u nás vyrábíme:

  • Houpačka s dřevěným sedátkem
  • Houpačka s plastovými sedátky
  • Kruhová houpačka
  • Hladová houpačka
  • Houpačka k dětskému hřišti
  • Pružinová houpačka

dětská houpačka

Houpačky vyrábíme i v kovové variantě pro ty, kteří uvítají spíše kovovou konstrukci. Opět je velmi bezpečná. Dřevěné konstrukce jsou impregnovány, aby dřevo vydrželo dlouho hezké a odolávalo vnějším vlivům. U každé houpačky najdete popis včetně maximální možné zátěže, díky tomu si vyberete výrobek přesně pro vaše potřeby. Zabavte děti pohybem, a pořiďte jim kvalitní houpačky a hřiště, kde se naučí pořádně hýbat, budou na čerstvém vzduchu a užijí si spoustu zábavy. Naše výrobky jsou vhodné jak na vaši zahradu, tak do veřejného parku.