Vždycky jsem chtěla snila o tom, že budu mít velký dům. Nikdy jsem ale na to neměla peníze, i když mám skvělou práci, kde mám nadprůměrný plat. Jenomže mně samotné by hypotéku nikdy nedali. Nedali by mi hypotéku ani na pozemek, ani na dům ani by mi nedali hypotéku na rekreační objekt. A to jsem právě vždycky chtěla hypotéku na rekreační objekt. Protože jsem si řekla, že když budu mít velký pozemek, hypotéku na rekreační objekt, tak si pak mohu postavit velký dům a taky malou chatu, kde bych potom mohla slavit nějaké narozeniny anebo různé akce s přáteli. Protože mám totiž ráda, když mám velkou zahradu, kde také mohu grilovat a dělat oslavy s přáteli. Baví mě to. A tak jsem si řekla, že kdybych měla rekreační objekt, tak by tam samozřejmě nechyběl žádný bazén a taky houpačka anebo malé hřiště pro děti.

Ráda relaxuji na zahradě.

Víte, mám totiž dvě malé děti, takže by logicky chtěly mít nějaké hřiště a taky pískoviště jenom tak pro sebe. A proto, když jsem si po letech našla konečně přítele, tak jsme se spolu domluvili, že bychom si vzali hypotéku na rekreační objekt. Opravdu mě hodně těšilo, když s tím přítel taky souhlasil, protože jsme se alespoň shodli.

Na zahradě mám květiny.

Můj bývalý přítel vůbec o hypotéce nechtěl ani slyšet a chtěl bydlet pouze v nájmu. To se ale nelíbilo mně, protože nemám ráda nájem. Takže jsem řekla, že si vezme hypotéku na rekreační objekt a můj nový přítel s tím souhlasil. Opravdu nic lepšího jsem si přát nemohla. A naštěstí nám hypotéka na rekreační objekty vyšla, takže nyní máme velký dům. Máme tam taky zahradu houpačku a bazén, a to jsem přeci vždycky chtěla. A jsem opravdu hodně ráda, že na tohle vyšlo. takže nyní vím, že jsme udělala dobře, když jsem si s přítelem vzala hypotéku na rekreační objekt., abychom si žili tak, jak jsme si oba vysnili. Navíc taky naše děti jsou rády, že mají hodně místa na hraní na čerstvém vzduchu. A to je pro mě taky velmi důležité. Takže jak to, tak vypadá, tak jsme šťastní opravdu všichni.