Úklid domácností i firem
Mottem naší úklidové firmy je že uklidíme všechno. Zabýváme se úklidem domácností i kanceláří, a provádíme všechny úklidové služby v Pardubicích. Běžný úklid pro nás není žádný problém, a máme dostatek kvalitních zaměstnanců, kteří mají s úklidem bohaté zkušenosti. Zároveň vám můžeme zaručit diskrétnost, loajalitu, spolehlivost a dodržování termínů. Pracujeme rychle a tiše, a vždy se snažíme, abychom nikoho nerušili než je nezbytně nutné.

úklidové práce

Okna beze šmouh
Hlavním problémem mnoha lidí je mytí oken. Tato činnost patří mezi nejméně oblíbené. Jde o fyzicky náročnější práci, která zabere hodně času, pokud chcete mít kvalitní výsledek – což znamená sklo plné lesku zcela beze šmouh. To bývá problém, protože někdy je potřeba okno důkladně umýt a dlouze leštit. A samozřejmě je pravidlem, že velmi rychle po umytí oken začne pršet a s mytím můžete začít znova. Kdo chce mít hezká okna, může je svěřit do našich rukou. Mytí oken je pro nás snadné – používáme kvalitní čistidla a stěrky.

čisticí prostředky

Uklidit provádíme pravidelně i jednorázově. Pokud zvažujete úklid, neváhejte nás kontaktovat. Uklidíme i nemovitosti po stěhování, po vyklízení, nabízíme i zahradní práce a údržbu nemovitostí. Našim cílem je zákazníkům poskytovat komplexní péči o jejich domovy a firemní prostory. Vyzkoušejte úklid bez námahy, můžete se věnovat důležitějším věcem, než je úklid. Naši zákazníci jsou s námi spokojení, protože se v úklidu opravdu vyznáme a umíme si poradit s každým problémem. Zbavíme vás i zašlých nečistot, se kterými jste si dosud nevěděli rady, a kdy selhaly všechny vaše pokusy o jejich odstranění. Už vás nečeká žádná bitva se skvrnami, ani žehlení hromady prádla. Ano, i s žehlením si poradíme.
Vaše domácnost bude u nás v dobrých rukách. Neváhejte, a zarezervujte si termín vašeho prvního úklidu.